Kézilabda diákolimpiai eredmények

A mai nappal megkezdődött a kézilabda diákolimpiai sorozat. Nagy reményekkel és elszántsággal indulunk neki a szezonnak az idén is. Tavaly az országos döntőn ezüstérmesek lettünk, szeretnénk az idén is öregbíteni az egyesületünk, az iskolánk és városunk hírnevét, mint ahogy eddig is tettük. A tavalyi csapatból hárman maradtak, így egy teljesen új csapat állt össze az idei versenysorozatra. Mindenki a Szeghalmi NKC játékosa, így jól ismerik egymást a lányok.

Jöjjenek a mai eredmények:IV. korcsoport leány kézilabda diákolimpia megyei elődöntő (1.forduló): Mezőberény – Szeghalom 6:32Szeghalom – Gyomaendrőd 19:7 A csapat tagjai: Varga Lia, Kovács Vivien, Barta Zita, Mester Nóra, Erdei Nóra, Pozsgai Kincső, Harangi Kitti, Víg Laura, Técsi Karolina A képről hiányzik Fazekas Roberta betegség miatt.Gratulálunk a lányoknak! Sok sikert a folytatáshoz!